142 STAN WYS

STAN WYS, Skulptur, patinerad brons, numrerad II/XII, signerad Stan Wys, daterad 2003.
- Skick:Inga anmärkningar
- Storlek:H 26 cm
| Utrop | 2 000 - 3 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |