47 ROBERT HÖGFELDT

ROBERT HÖGFELDT, olja på pannå, signerad R Högfeldt, landskapsmotiv
- Storlek:Bildmått 45x54 cm
| Utrop | 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |

| Utrop | 800 SEK |