47 ROBERT HÖGFELDT

ROBERT HÖGFELDT
  • ROBERT HÖGFELDT
  • ROBERT HÖGFELDT
  • ROBERT HÖGFELDT

ROBERT HÖGFELDT, olja på pannå, signerad R Högfeldt, landskapsmotiv

  • Storlek:Bildmått 45x54 cm

Utrop800 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Knutson&Bloom Auktioner logo
Kontakt

Knutson & Bloom Auktioner

Baron Rappes Väg 28

363 41 Braås

0709-11 36 14

info@knutsonbloomauktioner.se

Följ oss