534 ROKOKOSTOLAR

ROKOKOSTOLAR, ett par, bemålade, löstagbar stoppad sits, Stockholm, 1700-tal, skuren dekor
- Skick:Senare bemålning, senare klädsel. Ålders och bruksslitage.
- Storlek:SH 48, RH 97 cm
| Utrop | 6 000 - 8 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |