Laddar...
5 CARL ANDERSSON

CARL ANDERSSON 1888-1952, olja på duk, signerad och daterad 1915.
- Storlek:Bildmått 63x79 cm
| Utrop | 2 000 - 3 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |