Laddar...
66 GLAS

GLAS, 17/1800-tal, graverad dekor längst upp på glasets kupa
- Skick:Smärre ytslitage
- Storlek:H 11,3 cm
- Proveniens:Ur Börje Vedelövs samlingar, Oskarshamn.
| Utrop | 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |