Laddar...

6 HARALD WIBERG

HARALD WIBERG
  • HARALD WIBERG
  • HARALD WIBERG
  • HARALD WIBERG
  • HARALD WIBERG

HARALD WIBERG, akvarell, "Julen 1981", signerad och daterad Harald Wiberg 1981

  • Storlek:Bildmått 26x33,5 cm

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Knutson&Bloom Auktioner logo
Kontakt

Knutson & Bloom Auktioner

Baron Rappes Väg 28

363 41 Braås

0709-11 36 14

info@knutsonbloomauktioner.se

Följ oss