Laddar...

93 KARAFF

KARAFF
  • KARAFF
  • KARAFF
  • KARAFF

KARAFF, 1800-tal, blåtonat glas.

  • Skick:Ålders och bruksslitage
  • Storlek:H 21 cm
  • Proveniens:Ur Börje Vedelövs samlingar, Oskarshamn.

Utrop500 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Knutson&Bloom Auktioner logo
Kontakt

Knutson & Bloom Auktioner

Baron Rappes Väg 28

363 41 Braås

0709-11 36 14

info@knutsonbloomauktioner.se

Följ oss