Laddar...
491 LJUSSTAKAR, W. A. BOHLIN

LJUSSTAKAR, 1 par, W. A. Bohlin, Stockholm, 1940.
- Skick:Bruksslitage, repor & märken.
- Storlek:H: 23 cm.
- Vikt:533
| Utrop | 8 000 - 10 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |