Laddar...

335 LJUSSTAKE

LJUSSTAKE
  • LJUSSTAKE
  • LJUSSTAKE
  • LJUSSTAKE

LJUSSTAKE, mässing, barock, 1700-tal, Sverige, profilerad ljuspipa

  • Skick:Ålders och bruksslitage.
  • Storlek:H 11,5 cm
  • Proveniens:Ur Börje Vedelövs samlingar, Oskarshamn.

Utrop800 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Knutson&Bloom Auktioner logo
Kontakt

Knutson & Bloom Auktioner

Baron Rappes Väg 28

363 41 Braås

0709-11 36 14

info@knutsonbloomauktioner.se

Följ oss