Laddar...
95 SIGURD RESSEL

SIGURD RESSEL, Fåtölj med fotpall, 2 delar, "Falcon chair", Vatne Möbler, Norge, 1970-tal.
- Skick:Bruksslitage
- Storlek:RH 82, SH 45, fotpall H 40 cm
| Utrop | 3 000 - 4 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |