Laddar...

1 SPEGEL I SAMUEL BOMANSSONS ART

SPEGEL I SAMUEL BOMANSSONS ART
  • SPEGEL I SAMUEL BOMANSSONS ART

SPEGEL I SAMUEL BOMANSSONS ART, Stockholmsarbete i rokoko, omkring 1770.

  • Skick:Kantglas med sprickor, senare kvicksilverfolierat glas, skador, lagningar.
  • Storlek:H 167, B 75 cm

Utrop20 000 - 25 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Knutson&Bloom Auktioner logo
Kontakt

Knutson & Bloom Auktioner

Baron Rappes Väg 28

363 41 Braås

0709-11 36 14

info@knutsonbloomauktioner.se

Följ oss