Laddar...

135 STAN WYS

STAN WYS
  • STAN WYS
  • STAN WYS
  • STAN WYS
  • STAN WYS

STAN WYS, Skulptur, patinerad brons, numrerad II/XII, signerad Stan Wys, daterad 2003.

  • Skick:Inga anmärkningar
  • Storlek:H 26 cm

Utrop2 000 - 3 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Knutson&Bloom Auktioner logo
Kontakt

Knutson & Bloom Auktioner

Baron Rappes Väg 28

363 41 Braås

0709-11 36 14

info@knutsonbloomauktioner.se

Följ oss