Laddar...

94 TERJE EKSTRØM

TERJE EKSTRØM
  • TERJE EKSTRØM
  • TERJE EKSTRØM
  • TERJE EKSTRØM
  • TERJE EKSTRØM

TERJE EKSTRØM. för Stokke, fåtölj, modell ”Ekstrem”, 1980-tal, Norge.

  • Skick:Slitage i form av märken, slitage på textil i form av nötningar
  • Storlek:RH 78, B 70, D 70 cm

Utrop3 000 - 4 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Knutson&Bloom Auktioner logo
Kontakt

Knutson & Bloom Auktioner

Baron Rappes Väg 28

363 41 Braås

0709-11 36 14

info@knutsonbloomauktioner.se

Följ oss