Laddar...
479 URMAKARSKÅP

URMAKARSKÅP, nyrenässans, ek, 18/1900-tal, två-delat
- Skick:Ålders och bruksslitage, nyckel saknas
- Storlek:H 163,5, D 48, B 71 cm
| Utrop | 3 000 - 4 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |