Laddar...

74 VINGLAS

VINGLAS
  • VINGLAS
  • VINGLAS

VINGLAS, 10 st, 1900-tal, slipad dekor, gröntonat glas (5 ljusa, 5 mörka).

  • Skick:Smärre ytslitage
  • Storlek:H 11,5 cm
  • Proveniens:Ur Börje Vedelövs samlingar, Oskarshamn.

Utrop800 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Knutson&Bloom Auktioner logo
Kontakt

Knutson & Bloom Auktioner

Baron Rappes Väg 28

363 41 Braås

0709-11 36 14

info@knutsonbloomauktioner.se

Följ oss