87 BURK

BURK, gröntonat glas, 17/1800-tal.
- Skick:Smärre slitage
- Storlek:H 17,5, D 12 cm
- Proveniens:Ur Börje Vedelövs samlingar, Oskarshamn.
| Utrop | 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |