167 KARAFF

KARAFF, 1800-tal, blåtonat glas.
- Skick:Ålders och bruksslitage
- Storlek:H 21 cm
- Proveniens:Ur Börje Vedelövs samlingar, Oskarshamn.
| Utrop | 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |