403 KJELL BLOMBERG

KJELL BLOMBERG, vas med lökformigt glas, Gullaskruf Sverige, 1960-tal.
- Skick:Repor på undersida
- Storlek:H cirka 32 cm
| Utrop | 1 500 - 2 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |