1 SPEGEL I SAMUEL BOMANSSONS ART

SPEGEL I SAMUEL BOMANSSONS ART, Stockholmsarbete i rokoko, omkring 1770.
- Skick:Kantglas med sprickor, senare kvicksilverfolierat glas, skador, lagningar.
- Storlek:H 167, B 75 cm
| Utrop | 20 000 - 25 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |