95 SIGURD RESSEL

SIGURD RESSEL
  • SIGURD RESSEL
  • SIGURD RESSEL
  • SIGURD RESSEL
  • SIGURD RESSEL

SIGURD RESSEL, Fåtölj med fotpall, 2 delar, "Falcon chair", Vatne Möbler, Norge, 1970-tal.

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:RH 82, SH 45, fotpall H 40 cm

Utrop3 000 - 4 000 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Knutson&Bloom Auktioner logo
Kontakt

Knutson & Bloom Auktioner

Baron Rappes Väg 28

363 41 Braås

0709-11 36 14

info@knutsonbloomauktioner.se

Följ oss