94 TERJE EKSTRØM

TERJE EKSTRØM. för Stokke, fåtölj, modell ”Ekstrem”, 1980-tal, Norge.
- Skick:Slitage i form av märken, slitage på textil i form av nötningar
- Storlek:RH 78, B 70, D 70 cm
| Utrop | 3 000 - 4 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |