87 BURK

BURK
  • BURK
  • BURK
  • BURK

BURK, gröntonat glas, 17/1800-tal.

  • Skick:Smärre slitage
  • Storlek:H 17,5, D 12 cm
  • Proveniens:Ur Börje Vedelövs samlingar, Oskarshamn.

Utrop800 SEK
Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
Knutson&Bloom Auktioner logo
Kontakt

Knutson & Bloom Auktioner

Baron Rappes Väg 28

363 41 Braås

0709-11 36 14

info@knutsonbloomauktioner.se

Följ oss